Куди звертатися?

За яким номером телефону можна звернутися до Бериславської районної державної адміністрації?

Контактний номер: (05546) 7 56 48

На яку адресу звертатися з письмовим зверненням до Бериславської районної державної адміністрації?

74300, м.Берислав, пл. Перемоги, 2, Бериславська районна державна адміністрація

 

Відповідно до статті 20 Закону України “Про звернення громадян” звернення розглядаються і вирішуються у термін не більше одного місяця   від дня їх надходження,  а ті, які не потребують додаткового вивчення, - невідкладно, але не пізніше п'ятнадцяти днів від дня їх отримання. Якщо в місячний термін вирішити порушені у зверненні питання неможливо, керівник відповідного органу, підприємства, установи, організації або його заступник встановлюють необхідний термін для його розгляду, про  що повідомляється особі, яка подала звернення.  При цьому загальний термін вирішення питань, порушених у зверненні, не може перевищувати сорока п'яти днів.

Якщо Ви бажаєте дізнатись про хід опрацювання Вашого звернення, необхідно зателефонувати до головного спеціаліста відділу з питань юридичної роботи та звернень громадян апарату районної державної адміністрації за телефоном: (05546) 7- 56- 48

Графік роботи: понеділок-п’ятниця з 08.00-17.00  (обідня перерва з 12.00-13.00).

Здійснення нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання, досудове слідство, відповідно статті 121 Конституції України, віднесено до компетенції прокуратури.

Слід зазначити, що дія  Закону України “Про звернення громадян”, відповідно до статті 12, не поширюється на порядок розгляду заяв і скарг громадян, встановлений кримінально-процесуальним, цивільно-процесуальним, трудовим законодавством і законодавством про захист економічної конкуренції.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.