Держаудитслужба інформує

Антикорупційна протидія триває

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри»  державних аудиторів  на Херсонщині, у місті Херсоні, за номером 0552 263628.

 Протидія бюджетним корупціонерам можлива за умови наявності таких складових:

- належного антикорупційного законодавства, ефективного його застосування відповідними органами державної влади і органами місцевого самоврядування, координації їх діяльності;

- ефективної системи протидії корупції в усіх сферах діяльності органів державної влади і органів місцевого самоврядування та на всіх рівнях;

- відкритості та інформованості громад про здійснення заходів щодо запобігання і протидії корупції; взаємодії об'єднань громадян з органами державної влади і органами місцевого самоврядування у сфері реалізації державної антикорупційної політики, підтримки антикорупційних заходів громадянським суспільством.

 Бюджетна програма освітньої сфери втілюється на Херсонщині неефективно

Прес-служба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

 Херсонські аудитори взяли участь у державному фінансовому аудиті виконання бюджетної програми щодо здійснення методичного та матеріально-технічного забезпечення діяльності навчальних закладів за період з січня 2013 по грудень 2016.

 

 Також при дослідженні державними аудиторами ефективності використання коштів на виконання програми «Шкільний автобус» встановлено, що протягом 2013-2016 років, до шкіл підвозились 99% учнів, котрі цього потребували.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.