ПРОТИ КОРУПЦІЙНОГО «РОЗПИЛУ» КОШТІВ І МАЙНА

Шановні громадяни! Звертайтеся на «телефон довіри» державних аудиторів за номером у місті Херсоні 263628

 Бюджетна корупція зумовлена можливістю доступу окремих горе-чиновників до ресурсів державного і місцевих бюджетів. Звісно, задля  їхнього власного збагачення.

Будь-який корупціонер постійно тремтітиме на своїй посаді від того, що може викликати негативну і осудну оцінку його шкідливої для громади діяльності. Тож вносимо у свідомість небайдужих громадян розуміння щодо необхідності звертатися на «телефон довіри» у разі наявності доказів про корупціонерів. Примножимо разом приклади перемоги над корупціонерами у спокусливій для них бюджетній сфері.

Закликаємо громадян повідомляти про окремі випадки корупції.

 Каланчацьке управління водного господарства не перерахувало до державної казни майже 145 тис. грн

 Під час ревізії окремих питань фінансово-господарської діяльності Каланчацького управління водного господарства (далі - УВГ) фахівці встановили факт недоотримання доходів держбюджетом на суму 144,83 тис. грн за період з 01.01.2013 по 31.12.2016.  

Зокрема, всупереч умовам типових договорів з надання послуг, пов’язаних з подачею води на полив сільськогосподарських культур, вимог Бюджетного, Цивільного і Господарського кодексів, УВГ не перераховано пеню до  Державного бюджету України загалом на 144,83 тис. грн.

За результатами проведеного контрольного заходу складено адміністративний  протокол.

Матеріали ревізії передано правоохоронним органам.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.