Нарада керівників закладів освіти

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.28 січня 2020 року під головуванням Наталі Стаднік, начальника відділу освіти районної державної адміністрації відбулася перша в поточному році планова нарада керівників закладів загальної середньої та позашкільної освіти.

У нараді взяла участь заступник голови Бериславської районної ради Ірина Джеманова та т.в.о. начальника Управління Державної служби якості освіти у Херсонській області Данілова Олена.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Під час наради  розглянуто ряд нагальних питань в галузі освіти району. Зокрема,  питання підсумку роботи відділу освіти, закладів освіти району за 2019 рік та визначення пріоритетних напрямків на 2020 рік, фінансування освітньої галузі району у 2020 році.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Окремим питанням розглянуто впровадження внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах загальної середньої освіти, яке висвітлила т.в.о. начальника Управління Державної служби якості освіти у Херсонській області Данілова Олена.
За результатами наради надано відповідні доручення та рекомендації.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.