ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

На жаль, під час оформлення житлово-комунальної субсидії, багатьом українцям досі доводиться стикатися з чергами. Втрата часу, зусиль та нервів не тільки не додає гарного настрою, але й засмучує людей, які і так перебувають у непростих обставинах, потребують додаткової уваги та підтримки від держави.

Одним із шляхів розв’язання цієї проблеми має стати якнайширше впровадження сучасних механізмів електронного урядування і спрощення бюрократичних процедур. Саме такі цілі переслідує волонтерський проект iGov, наближаючи державні послуги до громадян. На спеціально створеному порталі https://igov.org.ua у режимі онлайн вже запущено понад 420 адміністративних послуг, більше 100-та з яких доступні і жителям Херсонщини.

Особливо актуальними серед них стали Інтернет-сервіси, що допомагають спростити життя вразливим верствам населення. Так, на порталі iGov можна не тільки дистанційно подати документи на оформлення житлово-комунальної субсидії https://igov.org.ua/service/654/general, але й перевірити інформацію про стан її нарахування https://igov.org.ua/service/21/general. Для цього необхідно перейти за вказаними посиланнями, обрати Херсонську область і район, в якому проживаєте, та виконати нескладні інструкції.

Розібратися, як замовити ці онлайн-послуги, допоможе і відеоролик, створений херсонською командою волонтерів iGov https://www.youtube.com/watch?v=H3U0nJhOO8A.

Завдяки використанню Інтернет-системи iGov можна зекономить час і гроші, особливо тим людям, які проживають у віддалених сільських населених пунктах.

 

Управління соціального захисту населення

найменування структурного підрозділу

Бериславської райдержадміністрації

з питань соціального захисту населення)

 

ЗАЯВА

про виплату невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт г електричної енергії

Від _____________ Петрова Івана Івановича____________________________

(прізвище, ім'я, по батькові)

зареєстроване (для орендарів – зареєстроване та фактичне) місце проживання:___________

_______________________ м. Берислав, вул. Успенська, 10________________________

контактний телефон ____0991234567___ паспорт: серія  _ МО_ № ___123456______

Бериславським РВ УМВС України в Херсонській області__ _15_ __04__ _1996_ р.

(ким і коли виданий)

реєстраційний номер облікової картки платника податків ______1234567890______

(крім осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта)

прошу виплатити невикористану суму субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення (необхідне підкреслити) що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону)    100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт г електричної енергії відповідно до списків, що надані організацією надавачем послуг у розмірі __________ грн на особовий рахунок в банківській установі

________ПАТ КБ «ПриватБанк»______________________

_____________________________________________________________________________

 або через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» ___________________________.

 

_03__ __липня__ 2017 р.

                                   __________________
                                    (підпис)

_________________________________________
(найменування структурного підрозділу
_________________________________________
з питань соціального захисту населення)

ЗАЯВА
про виплату невикористаної суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення, що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону) 100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт г електричної енергії

Від ____________________________________________________________________
                                                                                             (прізвище, ім'я, по батькові)
зареєстроване (для орендарів – зареєстроване та фактичне) місце проживання:___________ ______________________________________________________________________________

контактний телефон _______________________ паспорт: серія  _____ № ________________ ___________________________________________________________ ___ __________ ___ р.
(ким і коли виданий)
реєстраційний номер облікової картки платника податків ___________________________
(крім осіб, які мають відмітку у паспорті про право здійснювати платежі за серією та номером паспорта)

прошу виплатити невикористану суму субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газо-, електропостачання для індивідуального опалення (необхідне підкреслити) що в еквіваленті не перевищує вартості (станом на 1 травня нового неопалювального сезону)    100 куб. метрів природного газу або вартості 150 кВт г електричної енергії відповідно до списків, що надані організацією надавачем послуг у розмірі __________ грн на особовий рахунок в банківській установі __________________________________________________

_____________________________________________________________________________

 або через відділення поштового зв’язку ПАТ «Укрпошта» ___________________________.

 

 

___ ___________ 20__ р.

                                   __________________
                                    (підпис)

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива», а саме :        відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26 квітня 2017 року №300 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України»                «Субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб, за чотири квартали, що передує місяцю, з якого призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива — виходячи з розміру доходу за попередній календарний рік.

Управлінням соціального захисту населення, відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 р. N 848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» зі змінами та доповненнями, проводиться призначення субсидії для придбання твердого та рідкого пічного побутового палива (далі - субсидій для придбання СГТП)  право на яку  мають громадяни, житлові  приміщення яких  не забезпечується електро-, тепло- або газопостачанням для опалення.

В минулому (2016) році таких надійшло 8057звернень, що майже вдвічі більше ніж у 2015 році. Субсидія    для  придбання  СГТП призначається  виходячи  з  розміру річного доходу осіб за попередній календарний рік, тому розмір призначених субсидій в кожному випадку індивідуальний.Середній розмір призначеної субсидіїцього виду на одне домогосподарство в 2016 році по Бериславському району становив 2184,40 грн. , що є більшим ніж середній розмір по Херсонській області (1800,40 грн).

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.