ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Громадська організація «Херсонський обласний тренінговий центр «Вектор розвитку» є виконавчим партнером  у Херсонській області проекту «Зміцнення самозабезпечення переміщених осіб та громад, що постраждали від конфлікту в Україні», який здійснюється в Україні Міжнародною Організацією з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Федерального уряду Німеччини через німецький Банк Розвитку KfW. Термін втілення проекту: березень 2018 – липень 2019 року.

 Цей проект націлений на підтримку самозайнятості та мікропідприємництва внутрішньо переміщених осіб (ВПО) та місцевих мешканців, зокрема колишніх учасників бойових дій та осіб, які належать до уразливих категорій населення (вік 18-60 років). В рамках проекту передбачено надання грантової (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для самозайнятості до 650 Евро. Також для зареєстрованих та діючих підприємців (не менше 1 року) надання грантової (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу до 2500 Евро. Для зареєстрованих та діючих підприємців (не менше 2 років, маючих 6  найманих працівників, обіг коштів більше 1,5 млн. грн за рік) надання  грантової (безповоротної) допомоги на закупівлю обладнання для розвитку бізнесу до 5000 Евро.

 Учасники проекту обов’язково проходять навчання на дводенному тренінгу, складають та захищають бізнес план. У разі успішного захисту бізнес-плану перед  комісією МОМ, учасники отримую гранти на започаткування або розширення власної справи: до 650 Евро за напрямом самозайнятість, до 2500 Евро за напрямом мікропідприємництво,  до 5000 Евро за напрямом Scale-up.

 Відбір відбувається на конкурсній основі з дотриманням рівності можливостей. Більш детальна інформація про основні етапи проекту та вимоги, які висуваються до його учасників, опублікована на сайті Представництва МОМ в Україні:  http://bit.ly/210аUGq.

З необхідними запитаннями можна звертатись за телефонами або на  e-mail:

Тел. +38(050)7074684, +38(068)2030192 Ольга Авраменко (координатор проекту)

        +38(066)2084493 Інна Сергєєва (асистент проекту)

e-mail: khersonvektorrozvytku@gmail.com

http://www.facebook.com/vektorrozvutky

Дитина, яка внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту отримала поранення, контузію, каліцтво, зазнала фізичного, сексуального, психологічного насильства, була викрадена або незаконно вивезена за межі України, залучалася до участі у військових формуваннях або незаконно утримувалася, у тому числі в полоні вважається дитиною, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів.

Законом України «Про охорону дитинства» визначено, що діти, постраждалі внаслідок воєнних дій чи збройного конфлікту, отримують відповідний статус за рішенням органу опіки та піклування. У майбутньому мають з”явитись механізми державного захисту та догляду за такими дітьми, при цьому законним представникам постраждалої дитини слід заздалегідь подбати про збір необхідних документів на підтвердження негативного впливу збройного конфлікту на дитину.

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє: Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку, розпочинає набір учасників на новий проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та само зайнятості ВПО та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. В рамках Проекту планується проведення 132 дводенних тренінгів із розвитку само зайнятості та мікропідприємництва ВПО та представників місцевих громад віком від 18 до 60 років.

У разі виникнення будь-яких питань просимо звертатись до ГО «Херсонський обласний тренінговий центр «Вектор розвитку» за тел..0507074684, 0682030192 .

Санаторно-курортне лікування є важливою складовою системи соціальної політики та відіграє провідну роль у побудові та збереженні здоров’я нації. Роль і значення санаторно-курортної системи в соціально-економічному розвитку України полягає як у величезних її можливостях у справі підтримання, зміцнення та відновлення здоров’я нації, так і у визнанні особливого значення України у світовому рекреаційному процесі, культурно-історичному становленні та розвитку світового суспільства.