ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Управління соціального захисту населення районної державної адміністрації повідомляє: Міжнародна Організація з Міграції (МОМ) за фінансової підтримки Уряду Федеративної Республіки Німеччини, що діє через Німецький Банк Розвитку, розпочинає набір учасників на новий проект «Сприяння відбудові та сталому розв’язанню проблем ВПО та постраждалого від конфлікту населення в Україні», що має на меті покращити можливості для самозабезпечення та само зайнятості ВПО та мешканців регіонів, які зазнали наслідків конфлікту. В рамках Проекту планується проведення 132 дводенних тренінгів із розвитку само зайнятості та мікропідприємництва ВПО та представників місцевих громад віком від 18 до 60 років.

У разі виникнення будь-яких питань просимо звертатись до ГО «Херсонський обласний тренінговий центр «Вектор розвитку» за тел..0507074684, 0682030192 .

Санаторно-курортне лікування є важливою складовою системи соціальної політики та відіграє провідну роль у побудові та збереженні здоров’я нації. Роль і значення санаторно-курортної системи в соціально-економічному розвитку України полягає як у величезних її можливостях у справі підтримання, зміцнення та відновлення здоров’я нації, так і у визнанні особливого значення України у світовому рекреаційному процесі, культурно-історичному становленні та розвитку світового суспільства.