ПОСИЛАННЯ

Херсонська ОДА

Урядовий портал

 

Непрацюючим фізичним особам, які постійно надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам, дітям-інвалідам, хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги (крім осіб, що обслуговуються соціальними службами), призначається щомісячна компенсаційна виплата, розмір якої становить виходячи з прожиткового мінімуму для працездатних осіб у таких розмірах:

15 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам І групи;

10 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги громадянам похилого віку, інвалідам ІІ групи та дітям-інвалідам;

7 відсотків – фізичним особам, які надають соціальні послуги інвалідам ІІІ групи та хворим, які не здатні до самообслуговування і потребують постійної сторонньої допомоги, визнаними такими в порядку, затвердженому МОЗ.

Відповідно до Закону України „Про Державний бюджет на 2018 рік” установлено у 2018 році прожитковий мінімум для працездатних осіб: з 1 липня - 1841 грн.

Наказом Міністерства соціальної політики України від 07 червня 2017 року № 956 затверджений  Державний стандарт соціальної послуги підтриманого проживання осіб похилого віку та осіб з інвалідністю, яку в нашому районі надає комунальний заклад Бериславської районної ради «Територіальний центр  соціального обслуговування (надання соціальних послуг)». Дана соціальна послуга надається одиноко проживаючим особам похилого  віку, повнолітнім особам з  інвалідністю та хворим з фізичними, сенсорними, інтелектуальними та психічними порушеннями.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.