Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Тягинської сільської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців більш як 28,7 млн гривень податків і зборів. Це на 3,7 млн гривень перевищує показники 2020 року.

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Новорайської сільської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців близько 28,7 млн гривень податків і зборів. Це майже на 3,3 млн гривень перевищує показники 2020 року.

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Милівської сільської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців близько 28 млн гривень податків і зборів. Це більш як на 4,2 млн гривень перевищує показники 2020 року.

Як повідомили у відділі координації та моніторингу доходів бюджету  Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, протягом минулого року скарбниця Бериславської міської територіальної громади отримала для свого розвитку та забезпечення соціальних потреб мешканців понад 83,8 млн гривень податків і зборів. Це на 12,7 млн гривень перевищує показники 2020 року.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі відповідає на питання платників податків.

Відповідно до п. 186.1 ст. 186 Податкового кодексу України (далі – ПКУ) місцем постачання товарів є:

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що на головній сторінці субсайту відомства створено новий розділ «Рахунки для сплати платежів».

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополіінформує щодоплатників податків щодообчислення податкових зобов’язань з плати за землю у 2022 році.

За інформацією, наданою представниками Скадовської територіальної громади, невідома особа телефонує місцевим бізнесменам, користуючись номером 095-544-86-101, та пропонує допомогу у вирішенні проблемних питань при проведенні перевірок Державною податковою службою.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що особи, які планують здійснювати реалізацію пального, підлягають обов'язковій реєстрації як платники податку до початку здійснення такої діяльності.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що соціальна допомога по вагітності та пологах не підлягає оподаткуванню військовим збором.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м.Севастополі нагадує про необхідність ведення обліку товарних запасів для фізичних осіб – підприємців (далі – ФОП).

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації відображається така інформація (дані):

Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

Власниками земельних ділянок є, зокрема, фізичні особи (резиденти і нерезиденти), які відповідно до закону набули права власності на землю в Україні.

Упродовж 2021 року платники податків Херсонщини перерахували до бюджетів усіх рівнів понад 11 мільярдів гривень податкових надходжень, що більш як на 1,8 мільярда гривень перевищує показник 2020 року. Про це повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі нагадує, що згідно з п. 286.2 ст. 286 Податкового кодексу України, платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму плати за землю щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають до відповідного контролюючого органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями.

Шановні роботодавці, Бериславське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області (далі – відділення управління) звертає Вашу увагу на створення безпечних умов праці під час холодів для працівників, які працюють або перебувають на відкритому повітрі - особливо при роботі на відкритих майданчиках.

Якщо ви шукаєте ту саму роботу мрії, якщо не знаєте, як трансформувати військовий досвід у кар’єрний, – подавайтеся на онлайн-курс «М’які навички для жорсткої реальності».

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує щодо визнання електронного таксометра реєстратором розрахункових операцій.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що відомості, які містяться в одноразових (спеціальних) добровільних деклараціях та доданих до них документах, є конфіденційною інформацією та не підлягають розголошенню центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, та його посадовими особами без письмової згоди декларанта, крім випадків, коли це прямо передбачено законами або рішенням суду.

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі інформує, що відповідно до положень п. п. 13 – 17 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (далі ПКУ) суб’єктам декларування надаються певні гарантії, зокрема:

Сторінка 1 із 4

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.