Національний конкурс “Благодійна Україна -2019”

Триває прийом заявок на національний конкурс "Благодійна Україна 2019"У жовтні 2019 року оголошено старт нового етапу Національного конкурсу  “Благодійна Україна -2019” (далі - Конкурс).

У Конкурсі можуть брати участь благодійники/волонтери, які надавали благодійну допомогу для вирішення  актуальних суспільних проблем  у період з 01 січня по 31 грудня 2019 року.

Переможців визначатимуть  у п’ятнадцяти  колективних, трьох індивідуальних і чотирьох спеціальних номінаціях. Оголошення результатів Конкурсу відбувається на підсумковій пресс-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в м.Києві навесні наступного року за звітним.  

Кінцевий термін надання заявок  для участі у Конкурсі – 01 березня 2020 року.

Додаткову інформацію про Конкурс можна отримати на його офіційному сайті:www.blagoukraine.org або в Оргкомітеті Конкурсу. Відповідальна особа: виконавчий директор Асоціації благодійників України – Лобко Оксана, електронна пошта: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.