🌍 Ви прихильник екотрендів?
🥾 Поціновувач активного відпочинку?
🙌 Хочете навчитися робити подарунок власними руками?
🎁 А ще активіст всіх майстер-класів?

ПРОГРАМА ЗАХОДУ

«ДНІ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ ХЕРСОНСЬКОГО ЦЕНТРУ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ»

15 вересня, середа

- Презентація ДНЗ «Херсонський центр ПТО ДСЗ»;

- Віртуальна екскурсія кабінетами, майстернями та лабораторіями;

- Майстер-класи за робітничими професіями:

Головне управління Державної податкової служби у Херсонській області, АР Крим та м. Cевастополі за сприяння обласної державної адміністрації 16 липня 2021 року о 10.00 у форматі Zoom-конференції планує проведення онлайн-вебінару щодо особливостей справляння туристичного збору з відпочиваючих під час надання послуг розміщення (за наступним посиланням: https://cutt.ly/NmvcutJ).

Попередня реєстрація є обов'язковою та відбувається до 15 липня 2021 року за посиланням:  https://forms.gle/y1QRKZr2riLg57bf8

 

 

Відповідно до п. 10 постанови Кабінету Міністрів України від 01 квітня 2010 року №429 (зі змінами) “Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах” припиняється повноваження районної спостережної комісії, затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 30 серпня 2017 року №518 “Про районну спостережну комісію” та проводиться робота щодо створення районної спостережної комісії та формування нового складу.

На виконання Указу Президента України від 27 березня 1998 року № 222/98, за підтримки обласної державної адміністрації та органів місцевого самоврядування на Херсонщині продовжується реалізація програми пільгового кредитування “ВЛАСНИЙ ДІМ”.

Організатор перевезень – Бериславська районна державна адміністрація.

Об’єкти конкурсу – приміські автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі по території Бериславського району.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (зі змінами та доповненнями), далі – Порядок.

Передбачати, готуватися та реагувати на кризи – ІНВЕСТУЙМО ЗАРАЗ У СТІЙКІ СИСТЕМИ БЗР

Через пандемію COVID-19 уряди країн, роботодавці, працівники та населення в цілому стикнулися з безпрецедентними викликами, пов’язаними з вірусом SARS-CoV-2, та численними наслідками, які він спричинив у сфері праці. Всесвітній день безпеки та здоров’я на роботі буде присвячений стратегіям зміцнення національних систем безпеки та здоров’я на роботі (БЗР), спрямованим на посилення життєстійкості та протидії нинішнім і майбутнім кризам з урахуванням винесених уроків і набутого досвіду в сфері праці.

Організатор перевезень – Бериславська районна державна адміністрація.

Об’єкти конкурсу – приміські автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі по території Бериславського району.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (зі змінами та доповненнями), надалі – Порядок.

Організатор перевезень – Бериславська районна державна адміністрація.

Об’єкти конкурсу – приміські автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі по території Бериславського району.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 03 грудня  2008 року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування” (зі змінами та доповненнями), далі – Порядок.

Мінекономіки спільно з Радою бізнес-омбудсмена заплановано проведення низки Всеукраїнських вебінарів для представників бізнесу з найбільш болючих питань, а саме: податкові і митні питання; дії правоохоронних органів, державних регуляторів та місцевих органів влади (графік додається). Цільовою аудиторією є суб’єкти підприємництва, бізнес асоціації, працівники місцевих органів влади до повноважень яких належать питання розвитку бізнесу. 

Оголошується конкурс з визначення пасажирських автоперевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Бериславського району Херсонської області

Організатор перевезень – Бериславська районна державна адміністрація

Об’єкти конкурсу – приміські автобусні маршрути загального користування в режимі маршрутного таксі по території Бериславськкого району

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України  “Про автомобільний транспорт”, постанови Кабінету Міністрів України від 3 грудня  2008  року № 1081 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів  на автобусному маршруті загального користування” (зі змінами та доповненнями), надалі – Порядок.

10 листопада відбулось засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Бериславського району

ПРОТОКОЛ № 2

засідання конкурсного комітету з визначення автомобільного перевізника пасажирів на автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Бериславського району

12 жовтня 2019 року   14:00  райдержадміністрація  зала засідань ІІ поверх  пл. Перемоги, 2, м. Берислав

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 3

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.