Картинки по запросу навчання з питань охорони праціЗ метою своєчасного формування зведеної заявки на навчання з питань охорони праці прохання надсилати скан-копії листів-заявок на електрону адресу Бериславського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області: bers.he@fssu.gov.ua та страхового експерта з охорони праці palamber2@ukr.net

Обов’язково надіслати (надати) до відділення оригінали листів-заявок.

Телефони : 05546 7-54-99, 7-50-75.

Звертаємо Вашу увагу, що до відповідних спеціалістів з питань охорони праці, які мають право проходити навчання з питань охорони праці за рахунок коштів Фонду, відносяться особи, які на підставі розпорядчого або іншого документа виконують певні обов’язки з охорони праці.

Останній день подачі заявок 11 грудня 2019 року!

ЗРАЗОК ЗАЯВКИ

Картинки по запросу учасники ато оосВідповідно до постанови Кабінету Міністрів  від 10 жовтня 2018 р. № 819 «Деякі питання забезпечення громадян доступним житлом»  надається державна підтримка у забезпеченні доступним житлом шляхом надання державної підтримки, яка полягає у сплаті державою:

21 квітня 2019 року в Україні проходитиме повторне голосування під час чергових виборів Президента України, у яких мають право приймати участь громадяни України, зокрема, й жителі тимчасово окупованої території АР Крим та м. Севастополя.

Таким чином, з метою належного забезпечення жителями АР Крим та м.Севастополя своїх виборчих прав під час проходження повторного голосування на чергових виборах Президента України інформуємо, що в офісі Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини працюватиме гаряча ліня за номером 0-800-50-17-20.

Також, в день проведення повторного голосування під час чергових виборів

Президента України (21 квітня 2019 року) у м. Херсоні за адресою просп. Ушакова, 6.47, каб.120 відбуватиметься безперервний прийом громадян регіональним представництвом Уповноваженого в АР Крим та м. Севастополі у період часу з 07.00 години до 22.00 години.

Дочірні категорії

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.