ДС НС України

Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області

Пам'ятка

щодо першочергових дій у разі виявлення або застосування вибухових пристроїв

 

 Характерними  ознаками,  що  вказують  на  можливу  наявність  вибухового пристрою, можуть бути:

10 лютого 2022 року з 11.00 до 12.00 год. відбудеться “гаряча” телефонна лінія з питань пенсійного законодавства.

На запитання мешканців району за телефоном (05546) 7-57-02  відповідатиме начальник відділу обслуговування громадян № 3 (сервісний центр) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Херсонській області Ірина  Литовченко.

При Херсонській обласній державній адміністрації  працює робоча група з вирішення проблемних питань, пов’язаних із реєстрацією податкових накладних (розрахунків коригувань) в Єдиному реєстрі  податкових накладних, зупинення, відмовою їх реєстрації сільськогосподарським  товаровиробникам (фермерськими  господарствам тощо),  до складу якої входять представники Департаменту розвитку сільського господарства та зрошення обласної державної адміністрації, Головного управління  Державної податкової служби  у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, регіонального відділення  Укрдержфонду та аграрних асоціацій.

 

Вже не перший рік Бериславська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості співпрацює з представниками бюро правової допомоги з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Бериславському  районі.

В рамках запровадження проєкту «Поліцейський офіцер громади» на території Бериславського району протягом І кварталу 2022 року заплановано відкриття 4-х пунктів (службових приміщень) для поліцейського офіцера громади, а саме: в Тягинській, Новорайській, Милівській та Кочубеївській територіальних громадах.

Упродовж 2021 року співробітниками УДМС у Херсонській області складено 713 протоколів щодо випадків нелегальної міграції. Усього за рік виявлено 258 осіб із неврегульованим статусом, у той час проти 256 незаконних мігрантів прийнято рішення про примусове повернення, а виконано 240 таких рішень.

 

Вже не перший рік Бериславська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості співпрацює з представниками Бериславського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

До прикордонних підрозділів які дислокуються в Херсонській області.

Державою гарантується:

зарплата від 11000 тис. гривень на місяць;

виплата після підписання першого контракту в розмірі 20400 гривень;

доплата за перенавантаження, додаткові щорічні виплати, премії;

безкоштовне забезпечення формою одягу, харчуванням, мед. забезпечення;

грошова компенсація за житло;

звільнення від строкової військової служби;

можливість кар’єрного росту.

У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

Відповідне рішення прийнято 6 грудня 2021 року на позачерговому засіданні Державної комісії з питань ТЕБ та НС.

Нові карантинні обмеження почали діяти від  00.00 год 07 грудня 2021 року.

Зверніть увагу! У «жовтій» зоні карантину починають працювати посилені обмеження.

Відповідно до статті 17

Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний 

за свої кошти забезпечити фінансування та організувати проведення попереднього (під час прийняття на роботу) і періодичних (протягом трудової діяльності) медичних оглядів працівників, зайнятих на важких роботах, роботах із шкідливими чи небезпечними умовами праці або таких, де є потреба у професійному доборі, щорічного обов’язкового медичного огляду осіб віком до 21 року. За результатами періодичних медичних оглядів у разі потреби роботодавець повинен забезпечити проведення відповідних оздоровчих заходів. Медичні огляди проводяться відповідними закладами охорони здоров’я, працівники яких несуть відповідальність згідно із законодавством за відповідність медичного висновку фактичному стану здоров’я працівника. Порядок проведення медичних оглядів визначається центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорониздоров’я.

Бериславська районна філія Херсонського обласного центра зайнятості інформує з метою запобігання розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 та запровадження на території області з 15 жовтня червоного рівня епідемічної небезпеки, обслуговування клієнтів служби зайнятості здійснюватиметься у дистанційному режимі.
Якщо ви клієнт служби зайнятості:
- Кар’єрний радник та консультант роботодавця з вами комунікує засобами телефонного чи електронного зв’язку відповідно до наданих вами контактів при реєстрації.
- Якщо ваші контакти змінилися або ви хочете їх актуалізувати, рекомендуємо зв’язатися з вашим кар’єрним радником/консультантом роботодавця або через «гарячу лінію» обласного центру зайнятості.
Реєстрація в службі зайнятості як безробітного можлива за допомогою єдиного порталу державних послуг Дія.
Для отримання додаткової інформації ви можете звернутися за номером телефону (05546) 7 21 32.

🌍 Ви прихильник екотрендів?
🥾 Поціновувач активного відпочинку?
🙌 Хочете навчитися робити подарунок власними руками?
🎁 А ще активіст всіх майстер-класів?

Дочірні категорії

Сторінка 1 із 3

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.