У Тягинці знімають кіно

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.13 грудня  2016 року Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією “ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН” контракт про надання кінопроекту “Позивний Бандерас”, за  державної фінансової підтримки .

Події стрічки відбуваються восени 2014 року на Сході України у зоні проведення антитерористичної операції. Група розвідників на чолі з досвідченим розвідником Анатолієм Саєнком (позивний “Бандерас”) намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса, яке він давно покинув, і мешканці якого ставляться до нього як до зрадника.  

Режисер фільму - Заза Буадзе (“Червоний”, “Ніконов та компанія”), продюсер – Сергій Баранов (“Хеппіпіпл”, “Інді”, “Контракт”).

Зйомки стартували всередині травня на Одещині  і проходять на Херсонщині. У головній ролі Олег Шульга – актор Дніпропетровського театру “Верим”, який був добровольцем у зоні антитерористичної операції на Сході України.

В епізодичних ролях у фільмі грають справжні військові Збройних Сил України, які брали участь у антитерористичних діях на Сході України.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

З 2 червня 2017 року у селі Тягинка Бериславського району продовжили зйомки кінофільму за участі і місцевих жителів. Базою зйомок є сільський Будинок культури.

Люди з цікавістю стежать за створенням кінофільму та цікавими спецефектами.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.