Шановні жителі села Томарине!

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

 

14 жовтня ви святкуєте своє День народження.
День села – це чудова нагода місцевим жителям вкотре зустрітися, поспілкуватися, поділитися враженнями і планами на майбутнє.
Ви маєте пишатися, що у вашому селі народжуються та живуть справжні працьовиті, талановиті й щирі люди, які не бояться землі й праці. Ви – одна велика родина, а тому маєте допомагати один одному і працювати на благо вашого села.
Не відмовляючись від своєї історії, ви повинні поважати і берегти надбане старшим поколінням, бути оптимістами і пишатися тим, що живете у великій, дружній, талановитій і працьовитій родині, бути впевненими, що завдяки наполегливій праці, сумлінню, людській мудрості ваш рідний край стане квітучим, соціально і економічно стабільним, а всі жителі села щасливими і заможними.

У цей святковий день від усієї душі зичу вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добра, достатку, мирного неба над головою та рідної землі під ногами. Нехай серця наповнюються гордістю за своє рідне село, прагненням до єдності та порозуміння, а ваша плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього.

З повагою
Голова районної
державної адміністрації Олександр ГОМОН

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.