Шановна Степнянська громадо!

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.13 жовтня ви святкуєте день народження вашої маленької Батьківщини!
День села - це свято, яке об'єднує всіх його жителів. Це своєрідний підсумок усього зробленого за певний проміжок часу. Історія села є часточкою історії нашої держави.
Найбільше багатство нашого краю – це його люди, якими ми пишаємося, дякуємо за відмінну роботу працівникам соціальної сфери, робітникам, аграріям. Без вашої роботи життя у селі завмерло б. Тому продовжуйте працювати на благо рідного краю, нехай зростає ваш достаток.


Життя селянина проходить у постійних турботах і важкій праці. Часу на відпочинок практично не залишається. В день народження вашого села можна відволіктися від щоденних клопотів, поспілкуватися з друзями, розважитися. Тож бажаю, щоб вам вистачило заряду енергії, отриманої під час святкування, на весь рік.
Бажаю добробуту у кожну родину, суспільної злагоди та взаємоповаги. Нехай усі починання приносять лише користь громаді та розбудову вашого села.
Зичу, аби щастя ніколи не оминало ваші домівки, а прагнення зробити село кращим згуртовувало та примножувало взаєморозуміння!

З повагою
Голова районної
державної адміністрації Олександр ГОМОН

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.