Шановна Львівська громадо!

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні у вашому житті, без перебільшення, особливий день. Бо День села – це свято єднання. Саме в такі моменти ми пробуджуємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.
День народження села – завжди хвилююча подія для його мешканців. В такий день кожен відчуває себе частиною великої родини. Це свято об’єднує усіх, кому село дороге, хто тут народився, живе, працює чи просто приїздить у гості. Успіх і процвітання села - це результат спільної робітників, вчителів, лікарів, працівників сільського господарства, культури, соціальної сфери, підприємців, всіх, хто віддає свій талант і майстерність рідному селу, хто своєю щоденною працею у різних галузях і сферах вносить свій посильний вклад у соціально-економічний розвиток села.
Хочу побажати кожному з вас розквіту і процвітання, благополуччя, рясних врожаїв. Нехай віра і удача невідступно супроводжують вас на широкому життєвому шляху, а завзяття та наполегливість будуть запорукою розвитку вашого села. Зі святом вас!

 

З повагою
Голова районної
державної адміністрації                    Олександр ГОМОН

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.