Святкування Дня Пам'яті та примирення у селі Веселе

"Вогонь війни - у пам’яті навічно" – під цим гаслом у селі Веселе відбулися заходи до Дня Пам'яті та примирення.

На передодні свята ветеранів привітала Веселівська сільська рада та запросила прийняти участь у святкових заходах. ПрАТ «Князя Трубецького» привітало грошовою допомогою у розмірі 500 грн. та подарунком.

Заходи відкрилися біля Обеліска Слави о 1000 годині Молитвою за Україну та за згиблими в боях з покладанням квітів.

Об 1100 годині Веселівський Будинок культури гостинно відчинив свої двері для шановних гостей: поважних ветеранів та жителів села, де відбувся урочистий мітинг та святковий концерт. В концерті приймали участь учасники художньої самодіяльності, а саме: жіночий ансамбль «Любава», гурт «Перлина», дитячий гурт «Колорит», танцювальний колектив «Веселунчик»; солісти: Мужецька Василина, Рожковська Аліна, Павлівська Яна, Танчик Дарина, учні місцевої школи та інші. Концерт тривав 1 год. 40 хв. Глядацький зал гаряче приймав артистів  і аплодисменти не вщухали після виступів.

Після закінчення концерту на площі біля будинку культури працювали дитячі атракціони з гірками, батутом та веселими забавами. Навіть дощова погода не зіпсувала святкового настрою.

А о 1930 святкування продовжилося, як для молоді, так і для всіх жителів села, які зібралися на площі біля місцевого будинку культури на народні гуляння. Ще довго лунала музика та спів у Веселому. Молодь не хотіла розходитись, але… час прощатися прийшов. Завтра новий день, нові плани та надії… головне, щоб над нами було мирне небо, світило сонечко і не було війни… І тоді знову будуть квітнути каштани, зеленіти трава і розквітати тюльпани… Життя продовжується…

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.