Качкарівка відсвяткувала день села

Світлина від Йосипенка Ігора.07 жовтня 2017 року Качарівська громада відмічала день села. Юрій Бутівчак, Качкарівський сільський голова,  привітав мешканців села зі святом, побажав здоров’я, доброго  настрою, уваги і любові від близьких та рідних, затишку, добробуту у родинах, а селу розвитку і процвітання. На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Дробиш та радник голови обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Ігор Йосипенко.

У своєму виступі Ірина Дробиш зазначила: “ Успіхи села – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне село та підтримувати славетні традиції свого народу”.

Світлина від Йосипенка Ігора.

Світлина від Йосипенка Ігора.

Не залишила байдужим нікого виставка виробів з природного матеріалу. Веселими піснями, композиціями, хореографічними номерами привітали усіх присутніх своїми виступами гурти та учасники художньої самодіяльності.

Світлина від Йосипенка Ігора.

 

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.