Рішенням 14 сесії ХХІІІ скликання Херсонської обласної ради народних депутатів від  27 червня 2000 року   №299 «Про створення Урожайненської сільської ради та внесення зміни в адміністративно – територіальний устрій в Бериславському районі» була утворена Урожайненська сільська рада шляхом виведення села Урожайне з підпорядкування Раківської сільської ради Бериславського району.

25 березня 2001 року відбулися перші вибори депутатів та сільського голови сільської ради. У виборах прийняли участь 404 виборців з 410.    Першим сільським головою була обрана Москаленко Марія Павлівна.

05 квітня 2001 року Урожайненська сільська рада розпочала свою діяльність.

Рада опікувалася 1 населеним  пунктом: село Урожайне.

  • Львівська сільська рада Бериславського району Херсонської області виступає замовником проекту містобудівної документації, Генерального плану с. Львове Львівської сільської ради Бериславського району Херсонської області (далі – Генеральний план), відповідно до рішення від 19.06.2018р. №261, на підставі Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» та Закону України «Про місцеве самоврядування».
  • Генеральний план є документом державного планування місцевого рівнія, розроблений на основі затвердженої містобудівної документації, Схеми планування території Херсонської області, технічної документації по встановленню меж с. Львове, плану внутрішньогосподарського землекористування, технічної документації з нормативної грошової оцінки земель, топографо-геодезичних досліджень 2017 року розроблених ДП «Херсонгеоінформ».

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У серпні 2018 року в приміщенні Новорайської сільської ради об’єднаної територіальної громади спільно з Бериславською районною філією Херсонського обласного центру зайнятості, було створено віддалене робоче місце для надання послуг населенню громади та куточок для самостійного ознайомлення з послугами служби зайнятості  для громадян, а саме: оголошення; графік прийому спеціалістами центру зайнятості; буклети; інформаційні матеріали для шукачів роботи, зайнятих осіб та роботодавців.

Світлина від Йосипенка Ігора.07 жовтня 2017 року в с. Новорайськ жителі святкували День села. Святкування було організовано на високому рівні. Вітальні слова представників обласної та місцевої влади, концерт, дитячі розваги, заглиблення в минуле – лише невелика частина святкової програми.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Школа - це не тільки стіни, а дух, пам’ять, традиції, наступність поколінь. Це педагоги: і ті, хто щодня переступають поріг, і ті, кого вже немає сьогодні, але завжди живуть вони у пам’яті вдячних учнів, колег, і вчителі – пенсіонери, для яких найвища нагорода в житті – успіхи колишніх вихованців. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.07 жовтня 2017 року громада с. Червоний Маяк відсвяткували день села. Свято розпочалося з дитячих розваг: безкоштовно дітлахи могли порозважатися на батуті, повітряній гірці. Теплі слова від ведучих і гарні пісні від самодіяльних артистів було адресовано жителям села. Народні співи, танці, конкурси та дискотека. Розваг на святкуванні не бракувало.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.07 жовтня 2017 року в селі Високе відбулося святкування Дня села. На свято завітав депутат обласної ради Віктор Деркач, який привітав усіх присутніх із святом та від щирого серця й від усієї душі побажав усім здоров’я, щастя, добра, достатку, миру, щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах.

Світлина від Йосипенка Ігора.07 жовтня 2017 року Качарівська громада відмічала день села. Юрій Бутівчак, Качкарівський сільський голова,  привітав мешканців села зі святом, побажав здоров’я, доброго  настрою, уваги і любові від близьких та рідних, затишку, добробуту у родинах, а селу розвитку і процвітання. На свято завітали перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Дробиш та радник голови обласної державної адміністрації, депутат обласної ради Ігор Йосипенко.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.13 грудня  2016 року Державне агентство України з питань кіно уклало з компанією “ТРИ-Я-ДА ПРОДАКШН” контракт про надання кінопроекту “Позивний Бандерас”, за  державної фінансової підтримки .

Події стрічки відбуваються восени 2014 року на Сході України у зоні проведення антитерористичної операції. Група розвідників на чолі з досвідченим розвідником Анатолієм Саєнком (позивний “Бандерас”) намагається запобігти диверсії та знешкодити російського підривника Ходока. Завдання ускладнюється тим, що події відбуваються біля рідного села Бандераса, яке він давно покинув, і мешканці якого ставляться до нього як до зрадника.  

Режисер фільму - Заза Буадзе (“Червоний”, “Ніконов та компанія”), продюсер – Сергій Баранов (“Хеппіпіпл”, “Інді”, “Контракт”).

07 червня 2017 року відбувся ХI Міжнародний фестиваль дитячої творчості “Скадовськ збирає друзів”, у якому брала участь  вихованка Козацького селищного Будинку культури  Дядіова Катерина. У номінації  “Вокальне мистецтво” з поміж понад 100 вокалістів з різних країн світу, саме  Катерина отримала Диплом I ступеню  з композицією “Волшебство”.

9 травня 2017 року о 9.00 год біля братської могили, відбувся мітинг “Незабутній  день Перемоги”. Мітинг розпочався танцем “Маки”, виступом сільського голови Раїси Пономаренко, яка привітала всіх присутніх зі святом, закликала берегти мир, радіти мирному небу та не забувати про ратні подвиги своїх дідів та прадідів. Фольклорний ансамбль “Сузір'я” виконав всіма відому військову пісню “Степом”. Щоб вибухи не закрили небо чорною пеленою, діти закликали, щоб голуб білокрилий облетів всю землю і опустився до обелісків в пам'ять про героїв .  В знак миру та злагоди на землі діти випустили символ миру - білих голубів.

8 травня 2017 року о 18.00 год в приміщенні Тягинського сільського Будинку культури відбувся вечір пам’яті і примирення “Вони заповіли нам життя”. На вечорі були присутні сільський голова Раїса Пономаренко,  учасники антитерористичної операції на Сході України, вдови ветеранів Другої світової війни, жителі села.

      У спортивному залі Червономаяцької ЗОШ I-III ст. 15 квітня відбулася особиста першість з настільного тенісу відбулася особиста першість з настільного тенісу серед  школярів віком до 17  років.   У змаганнях взяли участь учні шкіл району: с.Зміївка – Гумен Андрій, Удод Давид, Бондаренко Сергій, Макарь Артем; с.Степне – Гриценко Антон, Бєлоконь Олександр, Вінтонік Олександр, Мандзюк Анастасія, Павлик Анастасія; с.Червоний Маяк – Якименко Данило, Денисенко Олександр, Анастасюк Ілля, Толмач Артем, Ничипорчук Станіслав; с.Ударник – Гуріханян Максим.  

 

з визначення організатора аукціонів по відчуженню об’єкту комунальної власності Шляхівської територіальної громади : плити канальні 6х1м, в кількості 300 штук, що підлягає продажу на аукціоні.

  Претендентам на участь у конкурсі потрібно подати до Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області  конкурсу документацію в запечатаному конверті, на якому , крім поштових реквізитів, робиться відмітка «На конкурс з визначення організаторів аукціонів по відчуженню майна» із зазначенням назви об’єкта та дати проведення конкурсу.

У конверті мають міститися підтвердні документи з їх описом та окремий запечатаний конверт з конкурсною пропозицією. До підтвердних документів належать: заява про участь у конкурсі; копії установчих документів претендента та довідки про включення до ЄДРПОУ; документи, що підтверджують відповідність претендента вимогам, встановлених чинним законодавством; письмова інформація претендента про його досвід роботи ; вартість виконання робіт та строк виконання робіт зазначається у календарних днях. Конкурсну документацію претенденти подають особисто за адресою: с. Шляхове вул. Чкалова, б.1а. Кінцевий термін подання конкурсної документації 15 травня 2017 року включно. Конкурс відбудеться 18 травня 2017 року о 10,00 год. у адміністративній будівлі (актовий зал)  Шляхівської сільської ради Бериславського району Херсонської області

Контактний телефон для  довідок  з питань конкурсу (05546)58247

 У талановитих дітей Херсонської області вже четвертий рік поспіль є унікальна можливість показати свої творчі здібності.

Телефестиваль “Таврійська зірка”, який проходить під патронатом голови облдержадміністрації Андрія Гордєєва – це яскравий, масштабний, феєричний проект, який подарував дітям Херсона та області шанс показати свій талант.

У телепроекті телеканалу “ТВІЙ ПЛЮС” – “Таврійська зірка” взяли участь діти від 5 до 18 років. Кастинги відбулися у багатьох районах Херсонщини. За три сезони участь у фестивалі взяли понад 2 тисячі юних вокалістів, хореографів, музикантів і читців.

9 квітня 2017 року, у спортивному залі Червономаяцької загальноосвітньої школи I-III ст. відбулася особиста першість аматорів з настільного тенісу, присвячена розвитку спорту Червономаяцької сільської ради. У змаганні взяли участь аматори з м.Берислав - Віталій Посуховський, Юрій Сміян, Олександр Шеховцов, Сергій Іванець, с.Зміївка – Яків Яцкевич; с.Брускінське Великоолександрівського району – Олександр Кемінь, Володимир Браженко, Миколаївської області – Борис Онишко, с.Червоний Маяк – Анатолій Полив‘яний.

Шляхівська сільська рада інформує, що рішенням 8 сесії п’ятого скликання Шляхівської сільської ради від 16.11.2016 року №88 “Про затвердження комунального майна, яке підлягає відчуженню” затверджено перелік майна, що належить до комунальної власності територіальної громади Шляхівської сільської ради, та підлягає відчуженню у 2017-2018 роках, а саме:

  • Залізобетонні плити розміром 6 х 1 м в кількості 300 штук.
  • Приміщення їдальні на 50 місць площею 546 кв.м.

Для отримання більш детальної інформації просимо звертатися до Шляхівської сільської ради за адресою: с. Шляхове вул. Чкалова,1а, тел.58-2-47.

У с. Новорайск проводяться роботи по капітальному ремонту покрівлі вперше за 64 роки з дня відкриття Будинку культури, які наближаються до завершення.

Також Будинок культури отримав тепло. За два дні був встановлений теплогенератор, що працює на різноманітних видах палива (дрова, хмиз, солома, різноманітні побутові відходи та ін.) Потужностей генератора вистачає для обігріву глядацького залу, обрядового, а також танцювального приміщення.

Сторінка 1 із 2

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.