Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ»

Якщо Тобі від 18 до 25, ти із Херсона або Херсонської області, ти мрієш змінити себе і світ, тоді реєструйся на Форум «БІЗНЕС-МОЛОДЬ: ЕФЕКТ WOW ВІД СПІВПРАЦІ» за посиланням: https://goo.gl/forms/moOvgrlSXMO0sU4f1.

Форум відбудеться 18 вересня 2018 року в м. Херсон (місце уточнюється) в рамках ініціативи "УКРАЇНСЬКИЙ ПАКТ ЗАРАДИ МОЛОДІ-2020"*. Організатори: Центр «Розвиток КСВ» і Міністерство молоді та спорту України у партнерстві з Фондом ООН у галузі народонаселення. Інформаційні партнери: Херсонський обласний центр зайнятості, Виконавчий комітет Херсонської міської ради.

Форум об’єднає молодь Херсонщини та представників провідних компаній України. Мета заходу – посилити діалог між молоддю та роботодавцями заради кращого працевлаштування молоді та розвитку країни.

В рамках Форуму ти

дізнаєшся про актуальні кар’єрні можливості для молоді;

отримаєш практичні рекомендації з побудови кар’єри;

розвинеш навички та власний networking;

візьмеш участь у розробціі WOW-ідей для кар’єрного розвитку молоді у твоєму регіоні.

За результатами Форуму кожен учасник зможе взяти участь у конкурсі #CareerChallenge та виграти корисні призи від ініціативи Пакту заради молоді-2020.

Зареєструватися потрібно до 9 вересня 2018 року включно.

На основі заповненої реєстраційної форми до участі у форумі буде відібрано найбільш активних та вмотивованих представників молоді Херсонщини. Обраним учасникам буде повідомлено про рішення та деталі щодо проведення Форуму до 10 вересня 2018 року. Участь у Форумі безкоштовна. Для учасників з інших населених пунктів Херсонської області Організатори відшкодовують витрати на проїзд до Херсону.

Чекаємо на тебе! Не пропусти свій унікальний шанс змінити світ на краще!

 З будь-яких питань щодо Форуму звертайтеся до Анна Аранжій, Центр "Розвиток КСВ", Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., (044) 292 02 48

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.