Облдержадміністрація запрошує на презентацію програми ЄС з бюджетом 100 млрд євро

Облдержадміністрація запрошує на презентацію програми ЄС з бюджетом 100 млрд євроЗа підтримки Херсонської облдержадміністрації та Представництва ЕС в Україні 24-25 березня в Херсоні відбудеться сесія проектного планування «Херсонська Європерспектива».

В рамках заходу учасники отримають практичні навички по перетворенню ідей в конкурентоспроможні проектні заявки, які будуть мати можливість отримати фінансову підтримку від найбільших програм Європейського союзу, загальний бюджет яких складає близько 100 млрд євро.

Конкурентоспроможність підприємств малого та середнього бізнесу – COSME (900 млн).

Підтримка бізнесу у процесі виходу на європейський ринок (пошук партнерів, просування товарів та послуг), сприяння розвитку кластерів, розробка та імплементація у бізнес-моделі МСП нових технологічних рішень, реалізації кращих європейських практик розвитку туристичної галузі

Програма «Креативна Європа» (1,46  млрд  євро).

Підтримка сектора культури – від сучасного мистецтва і моди до фольклорних фестивалів та проектів з ревіталізації простору. В рамках програми - нові партнерів, участь у тренінгах та воркшопах, фінансування у розмірі до 2 млн євро.

Програма «Еразмус+» (14,7  млрд  євро).

Програми обміну для студентів, працівників закладів вищої освіти, навчання в магістратурі європейських університетах. Сприяння співробітництву міжнаціональних дослідницьких колективів  Проекти консорціумів між вищою освітою та соціально-економічним середовищем (підвищити підприємницьку компетентність студентів, викладачів та працівників компаній)

 Програма «Горизонт 2020» (80  млрд  євро).

Підтримка талантів, науковців – фінансування  навчання молодих спеціалістів, обмін кадрами у сфері досліджень, стипендії/гранди після присвоєння наукового ступеню.

Підтримка МСП з інноваційним потенціалом – фінансування інноваційних та дослідницьких проектів, промислових технологій (інформаційні-, нано-, біо-технології)

Учасники сесії будуть мати можливість проконсультуватися з директорами програм щодо можливостей програм, пріоритетних типів проектів, якім надається перевага під час конкурсів. Також розробити та презентувати власні проекти та отримати консультацію щодо шляхів підвищення його конкурентоспроможності. Учасниками заходу можуть бути громадські організації, малий та середній бізнес, місцеві та регіональні органи влади.

Сесія проектного планування «Херсонська Європерспектива» є заходом, що проводиться Team Europe у м. Херсоні, що є мережею експертів Представництва ЄС в Україні. Захід відбудеться в Обласній бібліотеці ім. О.Гончара (вул. Героїв Крут, буд.2).

Більш детальна інформація на сайті сесії проектного планування – http://www.projectsession.org.ua.

Для участі в сесії «Херсонська Європерспектива» потрібно зареєструватися – http://www.projectsession.org.ua/reyestratsiya.

З усіх питань звертатися до ініціатора проведення, експерта з питань регіонального розвитку – Артура Мадатяна: 0501467890, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.