2 нові шкільні автобуси отримав район

Сьогодні на центральній площі м.Херсона відбулася урочиста передача  шкільного транспорту для районів області. Наш  район отримав 2 шкільні автобуси, придбані відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 року № 827-р на засадах співфінансування –  70% державної субвенції і 30% за рахунок коштів місцевих бюджетів. 

 Очільник області Андрій Гордєєв урочисто вручив ключі та техпаспорти від нових шкільних автобусів керівникам району. Даний автобус – це спеціалізований автобус для перевезення школярів різного віку Богдан 22412, виготовлений за спеціальним Державним стандартом України для шкільних автобусів. Виробником автобусів є Автоскладальний завод № 1 ПАТ «Автомобільна Компанія «Богдан Моторс», потужності якого розташовано у м. Луцьк. Автобус має 31 місце для сидіння (з водієм), автономну систему обігріву салону, система сигнального виклику з салону до водія та систему внутрішнього оповіщення, кожне пасажирське місце обладнане пасами безпеки, в наявності система блокування дверей під час руху автобусу.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.