Знову пролунав перший дзвоник для шкільної родини!

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Перше вересня – це особливе свято, оскільки воно приходить до нас разом із початком нового навчального року, коли перед дітьми гостинно відчиняються двері шкіл.
У цьому році за шкільні парти 32-х загальноосвітніх навчальних закладів нашого району сядуть 4500 тис. учнів, із них 570 першокласників.

Привітати учнів Бериславської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. №1 із Днем знань завітали голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш та директор Департаменту охорони здоров’я ОДА, депутат обласної ради Віктор Короленко. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Під час свого виступу очільник району зазначив, що Перше вересня – це день, із якого починається незвіданий, цікавий і водночас, нелегкий шлях до пізнання, до нових звершень, до самостійного життя

.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
Олександр Вікторович побажав школярам високих результатів у навчанні та здобутків, вчителям – мудрості та натхнення, батькам – гордості за своїх дітей. Наголосив на необхідності любити Україну, рідну мову і землю, поважати працю і знання!
В рамках патріотичного виховання молоді, очільник району, вручив відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції» Діденку Антону Михайловичу та Трояну Олександру Михайловичу.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
На завершення урочистої лінійки хвилююче звучав дзвіночок у руках маленької першокласниці, який покликав школярів до світлих класів на перший урок.
В цей святковий день, посадовці, також завітали в інші загальноосвітні навчальні заклади міста Берислава, а саме ЗОШ І-ІІІст.№3, ЗОШ І-ІІст.№4, ЗОШ І-ІІст.№5, де привітали усіх першокласників та подбали про чудові подарунки для них.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.