Перший дзвоник пролунав у педагогічному коледжі

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.31 серпня урочисто відзначили свято першого дзвоника студенти та викладачі комунального вищого навчального закладу 1Бериславський педагогічний коледж ім. В.Ф. Беньковського”
В урочистому заході взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Гомон спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації Іриною Дробиш.

Очільник районну подякував педагогічному колективу за самовідданість та любов до своєї праці, а студентам побажав успіхів та висловив надію на те, що у майбутньому вони стануть гарними педагогічними працівниками, які вкладатимуть душу у свою професію і забезпечать висококваліфіковану роботу навчальних закладів України.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
У вітальному слові Ірина Дробиш, звернулася до майбутніх випускників коледжу залишатися працювати у навчальних закладах Бериславського району.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.