Підприємців району привітали зі святом

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.В Україні підприємницька діяльність є шанованою, але в той же час і нелегкою. У наш час професію підприємця обирають сильні, ініціативні та енергійні люди, які здатні взяти на себе відповідальність за ведення власного бізнесу.
Напередодні професійного свята, Дня підприємця, до присутніх на урочистому зібранні підприємців району зі словами вдячності за нелегкий труд та численними побажаннями успіхів в подальшому розвитку бізнесу звернувся голова районної державної адміністрації Олександр Гомон.


Кращих представників підприємництва району за особистий внесок у розвиток і вдосконалення підприємницької діяльності району, активну громадську діяльність та з нагоди Дня підприємця було відзначено Почесними грамотами голови районної державної адміністрації, а саме: Кіріченка Тараса Вікторовича, Щербину Тетяну Анатоліївну, Павлівську Ірину Олександрівну, Пелих Оксану Сергіївну, Решитило Аллу Олександрівну. Для учасників урочистостей лунали музичні вітання від творчих колективів районного Будинку культури та вихованців дошкільного навчального закладу.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.


© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.