Всеукраїнський профілактичний захід «Урок»

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Осінь – зовсім не сумна пора року. Усе починається із запаху останніх квітів, з якими батьки відправляють дітей на свято Першого дзвоника. А далі – уроки, екзамени, атестат.    Це те, що допомагає нам в подальшому здійснити всі заповітні мрії.

На території Бериславського району функціонує 32 загальноосвітні навчальні заклади, в яких пролунає перший шкільний дзвоник для 4530 учнів. Та, на жаль, в таку романтичну пору року доводиться вирішувати далеко   не романтичні питання.

Традиційно з 01 по 15 вересня служба у справах дітей районної державної адміністрації спільно з відділом освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та Бериславським ВП ГУНП України в Херсонській області проводять Всеукраїнський профілактичний захід «Урок» з метою виявлення дітей, які не приступили до навчання, у зв'язку з матеріальними труднощами або внаслідок невиконання батьками своїх батьківських обов'язків.

Проведена 29 серпня конференція на чолі із заступником начальника майором поліції Олексюком Т.В., стала прологом до профілактичного рейду. Головний спеціаліст Служби Гаврилов Є.В., начальник сектору превенції майор Рашевський Є.С. та ст. інспектор ЮП  сектору превенції ст. лейтенант  Нояченко Є.О. узгодила практично усі питання щодо спільних дій.

В ході рейду планується обстеження неблагополучний сімей,  роз’яснення батькам або особам, які їх замінюють, основних вимог законодавства щодо обов’язкового отримання дітьми середньої освіти, вжиття заходів щодо повернення виявлених дітей до навчальних закладів, своєчасна постановка їх на облік, притягнення батьків або осіб, які їх замінюють, до адміністративної відповідальності за неналежне виконання батьківських чи опікунських обов’язків.

Повернемо нашим дітям їх права – можливості, які їм потрібні для того, щоб жити  і дорослішати. І будемо сподіватись, що 1 вересня стане святом для усіх дітей шкільного віку, які мають приступити до занять у навчальних закладах Бериславського району,   та їх батьків.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.