Проведено семінар-нараду

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Сьогодні, 29 серпня 2017 року, під головуванням заступника голови Бериславської районної державної адміністрації Івана Бельцика за участі керівників районних служб відбулася семінар-нарада з головними бухгалтерами розпорядників коштів районного бюджету, міської, селищної та сільських рад, під час якої було підсумовано виконання місцевих бюджетів у поточному періоді та розглянуті основні завдання щодо їх виконання у 2017 році.
Окрім цього, учасники семінару обговорили проблемні питання, які виникають при складанні та наданні фінансової і бюджетної звітності, а також питання, що виникають в процесі казначейського обслуговування місцевих бюджетів.
Окремим питанням розглядалася підготовка бюджетних запитів до проекту районного бюджету на 2018 рік та проекту прогнозу районного бюджету на 2019-2020 роки.
Під час розгляду питань семінар-наради Іван Бельцик наголосив на дотриманні основних принципів бюджетування – прозорості, справедливості та ефективності. «Ми маємо абсолютно позитивну динаміку виконання місцевих бюджетів, станом на сьогодні плани надходжень всіх місцевих бюджетів за січень-серпень поточного року є виконаними, а окремі сільські ради, такі як Зміївська, Новобериславська, Новокаїрська, Ольгівська та Раківська сільські ради, вже виконали планові надходження всього 2017 року. Але це не можна ставити собі в заслугу – це швидше недоопрацювання в частині відсутності роботи з боку органів місцевого самоврядування щодо уточнення планових бюджетних показників, - наголосив посадовець. - Ми не повинні накопичувати готівкові кошти на рахунках, а маємо уточнювати плани і використовувати ці кошти на благо жителів району вже зараз.»
Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.