Проведено засідання круглого столу з учасниками антитерористичної операції на Сході України

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Бериславський районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організував та провів засідання круглого столу учасників антитерористичної операції з представниками державної влади та місцевого самоврядування.

У заході, який відбувся 22 серпня 2017 року, в приміщенні Бериславського районного центру зайнятості, взяли участь голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, перший заступник голови райдержадміністрації Ірина Дробиш, керівники організацій та установ району, депутати Бериславської районної ради, члени громадської організації воїнів-учасників антитерористичної операції “Тризуб” та представники місії ОБСЄ в Україні Ганс Петер Еттер (Швейцарія), Ірене Баллєстерос (Іспанія), Денис Кордонов (Україна).

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
У процесі спілкування було порушено важливі та актуальні для більшості демобілізованих військовослужбовців питання: державні соціальні гарантії для учасників антитерористичної операції, зокрема: забезпечення санаторно-курортним лікуванням учасників АТО та їх соціальна та професійна адаптація; право на безоплатне отримання у власність земельних ділянок, право на безоплатну правову допомогу та судовий захист та реалізація прав демобілізованих/мобілізованих військовослужбовців, що брали та беруть участь у воєнних діях у ході проведення антитерористичної операції.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Олександр Гомон звернувся до присутніх з пропозицію вести конструктивний діалог, який спрощує шляхи вирішення проблемних питань, що можуть виникнути у процесі спілкування та наголосив, що районна державна адміністрація відкрита для кожного, і немає питань, які б не були розглянуті.
Ірина Дробиш докладно розповіла про хід виконання державних програм щодо реалізації прав учасників антитерористичної операції та про плідну співпрацю Центру допомоги учасникам антитерористичної операції , створеному районною державною адміністрацією, із колишніми військовослужбовцями, учасниками бойових дій. 

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
У Бериславському районі на сьогодні зареєстровано та проживає 280 учасників антитерористичної операції. Протягом 2017 року спеціалістами Центру здійснено 12 виїздів до 22 сільських рад району з метою проведення роз’яснювальної роботи щодо оздоровлення, здобуття освіти, отримання земельних ділянок для ведення особистого селянського господарства та індивідуального житлового будівництва. 
Результатами спільних зусиль є забезпечення житлом 1 учасника антитерористичної операції, інваліда ІІ групи, та двох сімей загиблих учасників антитерористичної операції; 31 особа отримала земельні ділянки; 4 - зараховані до вищих навчальних закладів Херсонської області; 16 осіб та 23 сім’ї учасників антитерористичної операції оздоровилися та відпочили на базі відпочинку “Арабатська стрілка”, 3 членам родин загиблих зарезервовано путівки до санаторно-курортних закладів у цьому році. 
Ірене Баллєстерос під час свого виступу звернулася до всіх присутніх з подякою від імені громадян країн Європи за незупинну важку боротьбу, яку ведуть українці за свою незалежність та свободу та схвалила метод круглого столу як демократичний підхід для вирішення гострих питань наших героїв.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.
За результатами зустрічі керівники структурних підрозділів районної державної адміністрації, організацій та установ отримали доручення та рекомендації з приводу вирішення проблемних питань учасників антитерористичної операції на Сході України.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.