Клич друзів - граймо разом!

Світлина від Татьяни Мечик.31 травня 2017 року у селі Веселе, Бериславського району, за підтримки Фонду Кличка та Coca-ColaFundation, відкрили новий шкільний спортивний майданчик з сучасним спортивним устаткуванням. Майданчик отримала Веселівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів в рамках проекту “Клич друзів - граймо разом”. Багатофункціональний спортивний майданчик учням школи вдалося вибороти серед 7388 учасників проекту, які брали участь у проекті від Фонду Кличка, школа посіла 6 місце, набравши 56 923 бали та увійшла у десятку переможців.

На заході були присутні голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, перший заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш, сільський голова Людмила Аннас, начальник відділу освіти, молоді та спорту Наталя Стаднік.

Світлина від Татьяни Мечик.

Світлина від Татьяни Мечик.

Після урочистого відкриття на учнів чекала спортивно-розважальна програма, до якої увійшли різноманітні конкурси. За участь і перемогу в конкурсах школярі отримали подарунки: календарі, футболки, футбольні та баскетбольні  м’ячі, кепки, смачну “Кока-Колу” та соки. Команда фонду вручила адміністрації сертифікат встановленого майданчика, а також набір спортивного інвентарю.

Світлина від Татьяни Мечик.

Світлина від Татьяни Мечик.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.