Здійснено виїзд “мобільного соціального офісу” до Раківської та Урожайненської сільських рад

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.25 травня 2017 року представниками структурних підрозділів районної державної адміністрації здійснено виїзд “мобільного соціального офісу” до Раківської та Урожайненської сільських рад

Спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді складено опитувальники на 3 учасників антитерористичної операції, надано соціальні послуги та проведена роз’яснювальна робота щодо оздоровлення, санаторно-курортного лікування, з них 2 особи та 1 сім’ю, у ній 2 дітей взято на облік. Здійснено обстеження житлово-побутових умов проживання у 6 сім’ях, де виховується 21 дитина, з них: у 3 сім’ях, де 12 дітей опинилися у складних життєвих обставинах.

У 8 сім’ях здійснено перевірку використання коштів одноразової соціальної допомоги при народженні дитини, у результаті яких нецільового використання не виявлено. Проведено профілактично-роз’язнювальну роботу з 3 сім’ями, де проживає 9 дітей, по факту вчинення насилля у сім’ї. Кожного з батьків попереджено про адміністративну та кримінальну відповідальність за ухиляння від виконання батьківських обов'язків через зловживання спиртними напоями та вчинення насилля по відношенню до членів своєї родини.  Як результат роботи - 3 сім’ї, в них 9 дітей, взято на облік центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, заведено картку клієнта та надано соціальні послуги, відповідно до потреб кожного.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Здійснено перевірку правовиховної роботи у Раківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, прочитано 2 лекції “Юридична відповідальність неповнолітніх” для учнів середньої та старшої шкільної ланки та розповсюджено інформаційні буклети “Синій кит — гра у смерть”. Надано методичну допомогу вчителям у вигляді 10 інформаційно-розяснювальних буклетів, розроблених службою у справах дітей районної державної адміністрації у 2017 році.


Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

Спеціалістами Бериславського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги на території сільських рад проведено інформаційно-правову роботу із населенням та учнями старших класів.А завідувачем відділення денного перебування комунального закладу Бериславської районної ради “Територіальний центр соціального обслуговувування (надання соціальних послуг)” проведено роботу  рад щодо надання консультацій стосовно використання засобів реабілітації, а також перевірки  умов договору отримання засобів реабілітації в частині цільового використання засобів. Працівником територіального  центру здійснено відвідування 7 осіб, що перебувають на обліку у територіальному центрі, та з якими укладено угоди  на отримання засобів реабілітації.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.