Відбувся робочий візит голови районної державної адміністрації до Томаринської сільської ради

24 березня 2017 року, голова районної державної адміністрації Олександр Гомон, разом із заступником голови райдержадміністрації Іриною Дробиш, з робочим візитом завітав до Томаринської сільської ради. Де, зустрівшись з депутатом районної ради, головою Спілки громадян співвласників “Тавричанка-2” Любов’ю Литвиною, генеральним директором Причорноморського регіонального управління ПрАт “Райз-Максимко” Володимиром Яровим  та сільським головою Вірою Римашевською відвідали Томаринський дошкільний заклад, де ознайомився з умовами, в яких перебувають діти.

З директором закладу обговорено поточні питання забезпечення належного функціонування дошкільної установи та робочі питання. У перспективі проведення опалення у спортивну залу.

Наступним об’єктом, який відвідав Олександр Гомон стала Томаринська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, де директор школи ознайомив присутніх з навчально-виховним процесом закладу,  з умовами навчання дітей та зазначив, що умови досить непогані. Так,  замінено дах спортивної зали та ганку. З допомогою генерального директора Причорноморського регіонального управління ПрАт “Райз-Максимко” Володимира Ярового в усіх класах замінено ленолеум, в учительській замінено вікна та закуплено стільці, а також пообіцяв надати допомогу для заміни чотирьох вікон у спортивній залі. Поспілкувавшисьз педагогічним колективом, вислухав усі їх проблеми, однією з яких є застаріла комп’ютерна техніка та підключення до мережі інтернет так, як у школі до інтернету підключено всього один комп’ютер, що негативно впливає на навчально-виховний процес.

 

Далі, відвідавши Томаринський медичний пункт, очільник району поспілкувався з медичним персоналом про перспективи та проблеми медичного закладу та про необхідність медичного обладнання такого, як апарат для УВЧ-терапії та інгалятор.

 

Як зазначив голова райдержадміністрації, не досить добре становище у сільському будинку культури, який потребує капітального ремонту. У кабінеті завідуючого будинком культури будується пічне опалення.

Підсумовуючи результати робочого візиту до Томаринської сільської ради голова райдержадміністрації зазначив, що сільська влада дбає і піклується про загальний, сталий і стабільний розвиток. Але завдань перед нами стоїть ще достатньо, тому опускати руки ще зарано.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.