Скажемо туберкульозу – ні!

Напередодні  Всесвітнього дня боротьби із захворюванням на туберкульоз, в  Бериславській загальноосвітній школі І-ІІІ ст. № 3, спеціалістом відділу соціальної роботи Берисласького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іриною Луковою проведено бесіду-діалог на тему: “Це може трапитись з кожним” для учнів  9 класу.

В  ході бесіди обговорювалися проблеми захворювання на туберкульоз та шляхи  запобігання та поширення хвороби також було зосереджено увагу на необхідності своєчасного проведення флюорографічного обстеження та протитуберкульозного щеплення.

“Гігієна та  загартування, здоровий спосіб життя та фізичні вправи -  це та елементарна допомога, яку  Ви можете самостійно надати власному організму!”.  Під таким гаслом проведено  захід.

Дотримуючись необхідних запобіжних заходів, можна убезпечити себе від небезпеки зараження. Боротьба з туберкульозом буде успішною тільки тоді, коли ми всі разом будемо дотримуватися правил боротьби з підступною хворобою і вимагати виконання їх від оточуючих!

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.