Відбулася колегія відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації

21 березня 2017 року,  за головування Наталі Стаднік, начальника відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації, проведено колегію відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації.

У колегії взяли участь: заступник голови районної державної адміністрації  Ірина Дробиш, заступник голови районної ради Ірина Джеманова, виконуючий обов'язки військового комісара Бериславського військового комісаріату Ігор Луценко.

На колегії розглянуто питання підготовки, організації відпочинку та оздоровлення дітей влітку 2017 року та стану викладання предмета “Захист Вітчизни” у загальноосвітніх навчальних закладах району.

В ході роботи  колегії   заступник голови районної державної адміністрації Ірина Дробиш та заступник голови районної ради Ірина Джеманова  акцентували увагу на  вивченні питання ефективності використання бази дитячого закладу оздоровлення та відпочинку “Старт“ Бериславської районної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи ім.В.К.Сергєєва, залученні студентів Комунального  вищого навчального закладу  “Бериславський педагогічний коледж імені  В. Ф. Беньковського” Херсонської обласної ради до роботи в мовних таборах.

Також було звернено увагу на необхідності виділення додаткових коштів з районного бюджету на відпочинок дітей в таборах з денним перебуванням, необхідності урізноманітнення заходів виховного напрямку та покращенні матеріального забезпечення  при вивченні предмета “Захист Вітчизни”.

 

Виконуючий обов'язки військового комісара Бериславського військового комісаріату Ігор Луценко відмітив співпрацю Бериславського військового комісаріату, відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації та загальноосвітніх навчальних закладів щодо  національно-патріотичного виховання учнів та звернув увагу на важливості професійної орієнтації учнів шкіл району, з метою вступу у вищі навчальні заклади Міністерства оборони України.

За результатами колегії прийнято відповідні рішення.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.