Відбулося засідання дорадчого органу

17 березня 2017 року, у приміщенні управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, відбулося засідання  дорадчого органу для координації  взаємодії суб’єктів соціальної роботи щодо сімей та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах за участю членів дорадчого органу та спеціалістів Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

На  засіданні дорадчого органу розглянуто 4 справи сімей, які опинились у складних життєвих обставинах, з них взято під соціальний  супровід 3 сім’ї, в них 4 дітей, знято із соціального супроводу з позитивним результатом 1 сім’ю, в них 2 дітей.

Засідання дорадчого органу відбулося в тісній співпраці з суб’єктами соціальної роботи. Учасники визначили, що у районі проводиться активна, цілеспрямована робота із сім’ями, що виховують дітей, впроваджують нові форми роботи з підростаючим поколінням.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.