Здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання “мобільним соціальним офісом” до Одрадокам’янської сільської ради та с. Миколаївка

16 березня 2017 року було здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання “мобільним соціальним офісом” до Одрадокам’янської  сільської ради та с. Миколаївка, у складі представників структурних підрозділів районної державної адміністрації

Фахівці надавали громадянам інформацію, яка їх цікавила та приймали документи для оформлення різних видів державних допомог. Було прийнято 15 заяв у  громадян щодо оформлення житлових субсидій.

Відвідано 2 кризові сім'ї, де виховується 9 дітей, 2 сім'ї, де 6 дітей опинилися у складних життєвих обставинах через ухиляння батьків від виконання батьківських обов'язків та 4 сім'ї, де під опікою перебувають 6 дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування. У кожній родині було здійснено обстеження умов проживання, проведено роз'яснювальну роботу та прочитано профілактичні лекції про аспекти навчання та виховання дітей батьками.

Здійснено перевірку правовиховної роботи у Одрадокам'янській та Миколаївській загальноосвітніх навчальних закладах І-ІІІ ступенів.     Спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді складено 7 опитувальників на учасників антитерористичної операції, надано соціальні послуги та проведена роз’яснювальна робота щодо навчання, оздоровлення, санаторно-курортного лікування, з них 3 особи взято на облік.

Також складено акти житлово-побутових умов на 7 сімей, в них 10 дітей, з яких: 3 сім’ї опікунські, в них 4 дітей, 2 сім’ї в них 6 дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах, 2 сім’ї, які здійснюють догляд за повнолітніми недієздатними особами та особами, дієздатність яких обмежена. Як результат роботи - 3 сім’ї, в них 7 дітей, взято на облік, заведено картку клієнта та надано соціальні послуги.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.