День пам’яті Героїв Небесної Сотні

День пам’яті Героїв Небесної Сотні відзначається щорічно 20 лютого згідно Указу Президента України від 11 лютого 2015 року № 69/2015 “Про вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні”.

Цю трагічну та важливу подію в історії України неможливо забути, неможливо не згадати, всіх тих, хто віддав своє життя під час Революції гідності, захищаючи ідеали демократії, відстоюючи права і свободи людини, європейське майбутнє України. 

З метою патріотичного виховання молоді та вшанування подвигу Героїв Небесної Сотні  19-20  лютого 2020 року  на базі тематичної виставки районного історичного музею  “Їх дух незламний і безсмертний подвиг накреслив шлях до мирного життя” проведено цикл заходів для вихованців ДНЗ№3 “Теремок” та  учнів закладів освіти міста.

Небесна Сотня – наш біль і наша гордість. Вони пожертвували своїм життям за щастя інших, за кращу долю для своєї держави.

 

 

 

 

 

 

 

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.