Сучасний ринок праці

   Сучасний  ринок  праці хоче отримати робітника з високим рівнем професійних компетенцій.

Постає зустрічне питання, де і як можна отримати необхідні знання і вміння, яким чином здобути кваліфікацію, щоб бути конкурентоспроможним на сучасному ринку праці, мати гідну заробітну плату, знайти стабільність у своєму житті та відчути себе успішним.

   Якщо безробітні не можуть знайти роботу за своєю професією чи спеціальністю, або так сталося, що не мають професії і тому  не можуть працевлаштуватися, - державна служба  зайнятості пропонує професійне навчання в одному з центрів професійно-технічної освіти ДСЗУ.     

  10 лютого 2020 р. у Бериславської районної філії пройшла   Презентація послуг з професійного навчання, у т. ч. послуг Херсонського центра професійно технічної освіти. Саме центри професійно-технічної освіти допомагають в отриманні актуальної робітничої професії і тим самим задовольнити як вимоги роботодавця, так і особисті прагнення безробітних. Вони пропонують широкий спектр напрямів підготовки робітників для всіх галузей економіки: промисловості, будівництва, агропромислового комплексу, транспорту і зв’язку, сфери послуг тощо.

                                                         

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.