Відбувся робочий візит голови районної державної адміністрації до Червономаяцької сільської ради

З метою ознайомлення з життям громади, здобутками та проблемами  соціально-економічного та культурного розвитку Бериславщини голова районної державної адмінстрації Олександр Гомон , 10 березня 2017 року, разом з радником голови районної державної адміністрації, депутатом обласної ради Ігорем Йосипенко, заступником голови районної державної адміністрації Іриною Дробиш, начальником відділу освіти, молоді та спорту Наталею Стаднік  здійснив робочу поїздку до Червономаяцької сільської ради.

В ході робочого візиту Олександр Гомон ознайомився з матеріально-технічною базою загальноосвітнього та дошкільного навчальних закладів та провів зустріч з громадою сільської ради.

У дошкільному навчальному закладі очільник району ознайомився з умовами, в яких перебувають маленькі відвідувачі цього закладу та оглянув спальні кімнати, харчоблок, ігрові кімнати, актовий зал.

З директором закладу та сільським головою Олександром Вороним обговорено поточні та робочі питання забезпечення належного функціонування дошкільної установи. 

Потім керівник району відвідав Червономаяцький загальноосвітній  навчальний заклад, де директор ознайомила гостей з роботою закладу та провела екскурсію по ньому.

Олександр Гомон оглянув будівлю, завітав до навчальних кабінетів, спортивної зали, їдальні і поспілкувавшись за “круглим столом” з педагогічним колективом вислухав проблеми, які турбують освітян, окресливши шляхи їх вирішення. Директор Наталя Бакуліна подякувала раднику голови облдержадміністрації, депутату обласної ради Ігорю Йосипенко за сприяння у придбанні інтерактивної дошки

 Олександр Гомон завітав до одного із чотириповерхових будинків аби особисто перевірити умови життя людей, що в ньому проживають.

Поспілкувавшись  з жителями цього будинку, голова райдержадміністрації вислухав кожного та зазначив, що сприятиме у вирішенні цих проблем.

Наприкінці поїздки, відвідавши сесію сільської ради, разом з радником голови облдержадміністрації, депутатом обласної ради Ігорем Йосипенко,  поспілкувались з депутатським корпусом  та вислухавши проблеми, зазначив, що за кожною проблемою стоїть конкретна людина і не має різниці де вона проживає, чи то на центральній садибі, чи у віддаленому селі. Всім необхідна допомога і сприяння. І ми робимо все, щоб таких проблем у людей було якнайменше.

За результатами робочого візиту Олександр Гомон разом з сільським головою обговорили важливі питання подальшого розвитку територіальної громади, окреслив проблемні аспекти їх роботи, по результатам чого були дані доручення відповідним управлінням, відділам та службам по належному виконанню поставлених завдань.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.