Проведено ярмарок вакансій

У грудні 2019 року до Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості було запрошено всіх бажаючих шукачів роботи на відео-презентацію Головного управління Національної поліції в Херсонській області. На  заході від роботодавця взяв участь Божок Д.С. – старший інспектор з особливих доручень сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських управління кадрового забезпечення ГУ НП у Херсонській області.

На відео-презентації було заявлено потребу в поліцейських ізолятора тимчасового тримання по Бериславському району. Також  розглянули  умови для участі в конкурсі на заміщення вакантних посад, вимоги до кандидатів, необхідні якості та навички. Представники Управління патрульної поліції розповіли про переваги служби, це: і гідна заробітна плата, і  професійне навчання за міжнародними стандартами, і кар’єрний  ріст, і соціальні гарантії.

Всім присутнім було запропоновано заповнити анкети до участі у конкурсі, спробувати себе у новій сфері, стати корисним суспільству і державі. Адже до поліції обирають тільки кращих із кращих!

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.