Представниками служб і установ району проведено профілактичний рейд із сім'ями, які опинилися у складних життєвих обставинах

23 грудня фахівці Бериславського районного сектору ГУ ДСНС України у Херсонській області спільно з представниками Бериславського районного Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей районної державної адміністрації та Бериславського відділу поліції ГУНП в херсонській області відвідали сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, багатодітні родини.

Рятувальники поспілкувались з родинами, нагадали правила пожежної безпеки при користуванні газовим обладнанням та електроприладами, побутовою електротехнікою, відкритим вогнем, пічним опаленням.

Наголосили на обов’язковому приведенні у належний протипожежний стан електрообладнання в оселях, адже від цього залежить збереження здоров’я, життя та майна.

А також рекомендували не забувати про безпеку дітей, стежити за їх розвагами, не залишати у доступних для малюків місцях легкозаймисті предмети. Розповіли і правила, яких слід дотримуватись при встановленні та прикрашанні новорічних ялинок.

Щоб закріпити знання, працівники Служби порятунку залишили громадянам застережні листівки.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.