Робочий візит голови районної державної адміністрації до Новорайської сільської ради

Відбувається робочий візит голови районної державної адміністрації до Новорайської сільської ради, який розпочався з ознайомлення  роботою об'єктів соціально-культурної сфери. Олександр Гомон поспілкувався з представниками трудових колективів, громадськістю Новорайської сільської ради, відзначив позитивні тенденції у їх життєдіяльності, а також наголосив на вирішенні подальших питань.

Спочатку керівник району разом з радником голови обласної державної адміністрації, депутатом обласної ради Ігорем Йосипенко, заступником голови райдержадміністрації Іриною Дробиш, начальником відділу освіти, молоді та спорту Наталею Стаднік, відвідав Новорайську загальноосвітню школу І-ІІІ ступенів.

Директор школи ознайомив присутніх з педагогічним колективом, учнями та умовами навчання закладу.

На сьогоднішній день залишається проблемне питання щодо опалення школи. І це питання буде вирішено спільно з радником голови обласної державної адміністрації, депутатом обласної ради Ігорем Йосипенко.

У межах реалізації угоди між Урядом України і Урядом Китайської Народної Республіки за кошти державного бюджету  придбано 34 ком’ютери для шкіл Бериславського району. Серед яких і Новорайська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів.

 

А доставлено за допомоги радника голови облдержадміністрації, депутата обласної ради Ігоря Йосипенка.

 

Наступним пунктом став дитячий садок. Олександр Гомон з зацікавленням познайомився з планом роботи дошкільної установи, з трудовим колективом та вихованцями даного закладу.

Оглянувши приміщення керівник району акцентував увагу на те, що в закладі ремонтні роботи на завершальній стадії -  зроблено дах, опалення, каналізаційну систему, систему цілодобової подачі води, придбано музичне обладнання, пральну машинку автомат, комплекти постільної білизни . Також для дітей зробили новий ігровий майданчик. В цьому році виділено кошти на проведення санації.

Гарне враження залишилось від відвідування сільського Будинку культури, у якому створено всі умови для  творчих заходів. Також Олександр Гомон відмітив, що заплановані роботи виконані належним чином: проведено капітальний ремонт даху, опалення, відремонтовано танцювальну, обрядову, оглядову зали, сцену і фойє Будинку культури, придбано музичне обладнання, світлове обладнання, костюми для виступів. В найближчий час заплановано зробити ремонт фасаду Будинку культури та встановити опалення адміністративного корпусу.

Олександр Гомон відвідав сільську амбулаторію, оглянувши приміщення, ознайомився з умовами роботи працівників. Під час зустрічі були обговорені питання які турбували працівників.

Голова райдержадміністрації звернув увагу на те, що у закладі було замінено вхідні двері, встановлено безперебійну систему подачі води, придбано обладнання для стоматологічного та гінекологічного кабінету.

За підсумками робочої поїздки, у розмові із представниками місцевої влади, Олександр Гомон наголосив, що у селі в цілому вдається вирішувати багато проблемних питань різних напрямків і про це треба говорити, інформувати людей, а не лише зосереджуватися на недоліках, яких не уникнути будь-кому, хто щось робить і прагне змінити ситуацію на краще.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.