Відбулось засідання колегії районної державної адміністрації

Сьогодні, 09 березня 2017 року, у залі засідань районної державної адміністрації, під керівництвом голови районної державної адміністрації Олександра Гомона, відбулось перше засідання колегії у новому складі. На розгляд колегії було винесено ряд важливих питань.

Про підсумки виконання програм економічного, соціального та культурного розвитку Бериславського району 2016 року та проект змін до програми економічного, соціального та культурного розвитку Бериславського району на 2017 рік доповіла  в.о. начальника відділу економічного розвитку та торгівлі управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Ірина Стешенко, яка провела аналіз виконання завдань та заходів Програми за 2016 рік. Також, звернула увагу членів колегії районної державної адміністрації на необхідності внесення змін до Програми на 2017 рік, з метою забезпечення належного функціонування закладів соціальної сфери та виготовлення проектно-кошторисної документації та ін.

Ірина Литвинова, заступник начальника, начальник бюджетного відділу фінансового управління районної державної адміністрації винесла на розгляд колегії районної державної адміністрації проект змін до показників районного бюджету на 2017 рік відповідно до рішень сесій Високівської, Бургунської, Лиманецької, Одрадокам’янської, Милівської та Новокаїрської сільських рад. Детальний аналіз підприємств житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери району в осінньо-зимовий період 2016/2017 років провів начальник відділу житлово-комунального господарства, містобудування, архітектури та з питань надзвичайних ситуацій управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації Микола Луков.

Члени колегії та запрошені взяли активну участь в обговоренні питань порядку денного.

За результатами обговорення, з врахуванням зауважень та пропозицій були прийняті відповідні рішення.

 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.