Проведено вуличну акцію до Всесвітнього дня боротьби із СНІДом

Щороку, 01 грудня, відповідно до рішень Всесвітньої організації охорони здоров’я та Генеральної Асамблеї ООН, прийнятих у 1988 році, Україна разом з міжнародною спільнотою традиційно відзначає Всесвітній день боротьби із СНІДом. За даними експертів наша країна посідає перше місце в Європі за темпами поширення цієї смертельно небезпечної недуги.

29 листопада 2019 року спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) організовано та проведено вуличну інформаційно-просвітницьку акцію «Цінуй життя», до якої долучилися студенти 221 групи КЗ «Бериславський медичний коледж» Херсонської обласної ради.

Мета заходу - пропаганда здорового способу життя, підвищення поінформованості населення з питань профілактики захворювань ВІЛ/СНІДу    та захворювань, які передаються статевим шляхом.

Протягом акції, студенти медичного коледжу та спеціалісти Центру роздавали перехожим пам’ятки, листівки, буклети з питань профілактики ВІЛ – інфекції, СНІДу та червоні стрічки, як символ боротьби та перемоги над цією хворобою.

Проведено ряд бесід з мешканцями міста про значення здорового способу життя, роз’яснено перехожим, особливо молоді, що тільки безпечна поведінка збереже здоров’я та захистить від ВІЛ-інфекції.

Життя – це багатство, дане кожному з нас батьками. І хочеться, щоб воно було довгим та щасливим, а це можливо тільки за умови міцного здоров’я. Щоб бути здоровим потрібно його берегти. Щодня, щохвилини,             ми повинні пам’ятати, що життя – найцінніше, що є в людини.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.