Мобільний соціальний офіс працював у Максимо-Горьківській та Степнянській сільських радах

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.21 листопада 2019 року, «мобільним соціальним офісом» було здійснено виїзний прийом громадян за місцем проживання до Максимо-Горьківської та Степнянської сільських рад у складі представників структурних підрозділів районної державної адміністрації.

Проведено прийом та роз’яснювальну роботу з громадянами з питань отримання субсидій та інших виплат, гарантованих державою.

В ході роботи, проведено обстеження житлово-побутових умов у 12 сім’ях, де проживає 37 дітей, що отримують державні соціальні допомоги.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Також здійснено 2 перевірки цільового використання допомоги дітям, які виховуються в багатодітних родинах. Нецільове використання коштів не виявлено.

Фахівцями Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді відвідано 3 родин учасників АТО/ООС, в яких виховується 4 дитини. Проведено роз’яснювальну роботу щодо порядку реалізації права на санаторно-курортне лікування, можливості зубопротезування, отримання ліків, проходження медичного обстеження, соціальної та професійної адаптації, соціально-психологічної реабілітації та соціального супроводу.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.