З особами, що засуджені до покарань, не пов'язаних з позбавленням волі, проводяться лекції на різну тематику

19 листопада 2019 року спеціалістами Бериславського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді (далі – Центр) спільно з фахівцями Бериславського районного відділу філії державної установи “Центр пробації” у Херсонській області проведено лекцію на тему: “Вплив алкоголю на організм людини” з молодими особами, що засуджені до покарань, не пов’язаних з позбавленням волі, звільненими від відбування покарання з випробувальним терміном або умовно-достроково.

Мета заходу –  виховання свідомого ставлення до власного здоров'я, через усвідомлення всієї повноти небезпеки, яку таїть в собі алкоголь, підведення молодих людей до позиції активної боротьби з алкоголізмом, як соціальним злом.

Під час бесіди розглянуто такі питання: негативний вплив вживання спиртного на організм людини, агресивна поведінка під час алкогольного сп’яніння та її вплив на оточуючих.

Окрім того слухачам було надано інформацію про соціальні послуги, які надає Центр та роздано інформаційні матеріали з різних напрямків діяльності.

Кожна особа, яка опинилися у складних життєвих обставинах і не може подолати їх самостійно, може знайти підтримку у спеціалістів Центру.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.