Спеціалісти Центру зайнятості проводять профконсультації зі школярами

Нещодавно спеціалістом Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості був проведений інтерактивний захід для учнів 8-го класу Зміївського закладу повної загальної середньої освіти “Обери професію”.

У ході заходу учні дізналися про стан ринку праці, послуги служби зайнятості, сучасні онлайн сервіси, що допомагають у виборі професії, зокрема про функціонування на офіційному сайті Державної служби зайнятості, Платформи з профорієнтації та розвитку кар’єри, про роботу онлайн-сервісу «Моя професія: консультаційна мережа».

Школярі ознайомилися з формулою вибору професії «Хочу. Можу. Треба», та з критеріями які потрібно враховувати під час вибору професії.

Наприкінці заходу діти пройшли  тестування аби визначити за своїми здібностями, нахилами та вподобаннями професію, яка їм найбільше підходить в майбутньому. Бажаючі пройти індивідуальну профконсультацію запрошені до Бериславської районної філії ХОЦЗ.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.