Пошук роботи: використання джерел інформації про вакансії

У Бериславській районній філії Херсонського обласного центру зайнятості проведено семінар для зареєстрованих безробітних на тему: “Техніка пошуку роботи. Використання джерел інформації про вакансії”.

Провідний фахівець з профорієнтації  ознайомила слухачів із сучасними вимогами роботодавців до працівників, з інформаційними джерелами, на які необхідно звернути увагу безробітним, щоб успішно та швидко працевлаштуватись, наголосивши, що побудувати власну стратегію пошуку роботи  – це завдання кожного, хто бажає отримати роботу.Особливу зацікавленість у безробітних викликала інформація про сучасні методи підбору персоналу роботодавцями, про відеорезюме та онлайн-співбесіду. Також було зазначено, що така форма роботи як  самопрезентація шукача роботи є одним із найефективніших методів у процесі працевлаштування, який дозволяє економити час як роботодавця, так і безробітного.

Наприкінці заходу кожному  шукачеві роботи рекомендували бути активним на ринку праці, щоденно опрацьовувати  та використовувати по кілька джерел вакансій, що  значно прискорить  працевлаштування.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.