Шановні працівники культури, майстри народного мистецтва, аматори сцени та всі, хто за покликанням серця присвячує своє дозвілля чи професійну діяльність мистецтву, щиро вітаємо вас зі святом!

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Відзначення Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва – це визнання ролі української культури у формуванні сутності нашої нації та самобутньої свідомості українців. Саме завдяки культурі наш народ протягом багатьох століть не був асимільований і зберіг свою духовність та індивідуальність.

Вагомий внесок у відродження національної культури своєю творчою працею вносять аматорські об’єднання, зберігають і передають від покоління до покоління історичну пам’ять народу працівники музеїв, бібліотек, будинків культури.
Тож завдячуючи вам, дорогі мистецькі просвітителі, культура Бериславщини розвивається як галузь, збагачується новими іменами та інноваційними формами роботи. Ви даруєте людям радість, несете багату культурну спадщину до кожного серця, а разом з тим своєю плідною творчою працею звеличуєте рідну Україну!
Бажаємо вам здійснення всіх ваших життєвих планів і мрій, сімейного благополуччя та достатку. Нехай ніколи не згасає творчий вогник у ваших серцях!

З повагою
Бериславська районна державна адміністрація

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.