Рейд щодо пожежної безпеки у побуті проведено для жителів села Зміївка

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У рамках проведення місячника пожежної безпеки в побуті, 07  листопада 2019 року, рятувальниками Бериславського районного сектору ГУ ДСНС України у Херсонській області спільно з представниками Бериславського відділу поліції Головного управління Національної поліції у Херсонській області проведено профілактичний рейд у селі Зміївка Бериславського району.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Даний вид роботи з населенням району є актуальним, адже в багатьох приватних будинках відсутнє газове опалення, а мешканці користуються переважно пічними конструкціями, твердопаливними котлами та електронагрівальними приладами.Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.

При проведенні рейду місцевим жителям було наголошено на дотриманні дорослими і дітьми правил пожежної безпеки в побуті, а саме: правил користування пічним опаленням, електронагрівальними приладами, несертифікованими обігрівачами тощо. Також проведено бесіди щодо небезпеки паління в будинку.

 Фахівці нагадали жителям села, що перед початком опалювального сезону необхідно прочистити димохід, провести роботи щодо облаштування пічного простору металевими підставками для запобігання потрапляння жару на підлогу.

Рятувальниками було роздано інформаційні листівки та пам’ятки безпечного поводження у побуті. 

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.