Бериславщина готується до осіньо-зимового періоду

Картинки по запросу підготовка до роботи в зимовий період картинка

 Сьогодні  відбулось засідання комісії з питань організації якісної підготовки та сталої роботи об’єктів життєзабезпечення в осінньо-зимовий період  2019/20 року під головуванням першого заступника голови районної державної адміністрації Ірини Дробиш, яка звертаючись до членів комісії та запрошених керівників зазначила,  що підготовка господарства району до сталого функціонування в осінньо-зимовий період є одним з найважливіших питань, які перебувають на контролі районної державної адміністрації.

          Під час засідання розглянули питання підготовки: об’єктів житлово-комунального господарства    та соціальної сфери Львівської сільської ради до роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року;  закладів освіти, медицини та культури району до функціонування в осінньо-зимовий період 2019/20 року.

        Ірина Дробиш зробила акцент на проблемних  питаннях у підготовці закладів освіти, культури, медицини   району до роботи в зимовий період  2019/20 року, які потребують першочергової уваги.

Микола Луков, начальник відділу  житлово-комунального господарства, містобудування та архітектури управління економічного розвитку та інфраструктури районної державної адміністрації довів до відома присутніх, що планові показники підготовки житлово-комунального господарства та об’єктів соціальної сфери до стабільної роботи в осінньо-зимовий період 2019/20 року складають 60 відсотків.

            За результатами розгляду винесених на засідання  комісії питань Ірина Дробиш надала відповідні доручення.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.