У селі Томарине відремонтовано фельдшерський пункт

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.У 2018 році в Україні стартувала повномасштабна реформа системи охорони здоров'я, яка взяла свій початок з первинної ланки медицини. Так, у нашому районі, у рамках медичної реформи, продовжується будівництво амбулаторій і реконструкція фельдшерських пунктів, відбувається закупівля автомобілів для сімейних лікарів та впроваджується програма телемедицини.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.За рахунок співфінансування районного та місцевого бюджетів села Томарине відремонтовано фельдшерський пункт. На реконструкцію покрівлі даху якого з районного бюджету було виділено 200 тисяч гривень, а з бюджету Томаринської сільської ради 80 тисяч гривень. Наразі роботи виконано в повному обсязі і фельдшерський пункт працює у штатному режимі.

Світлина від Бериславська районна державна адміністрація.Ремонтні роботи продовжуються і в інших лікувальних закладах району, зокрема на Милівський фельдшерський пункт виділено 140 тис. грн, а на Високівську амбулаторію загальної практики сімейної медицини – 198 тис. грн.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.