Центр зайнятості проводить ярмарки вакансій

17 липня 2019 року представники товариства з обмеженою відповідальністю “АТБ-Маркет” завітали до Бериславської районної філії Херсонського обласного центру зайнятості з метою забезпечення свого підприємства кваліфікованими кадрами. Відтак, шукачам роботи були запропоновані вакансії: продавець-консультант, охоронник, прибиральник службових приміщень. Слід відзначити, що вакансії були запропоновані не тільки в місті Берислав,  а й в інших регіонах України.

Міні-ярмарок вакансій відвідало 11 осіб з числа зареєстрованих безробітних, які були ознайомлені з умовами праці, рівнем заробітної плати та соціальними гарантіями працівників. 

Враховуючи вимоги роботодавця та кваліфікаційний рівень претендентів, більшість із числа присутніх безробітних зацікавилися пропозицією та заповнили анкети для подальшого розгляду.

На заході всі безробітні отримали вичерпну інформацію про пропозиції компанії. У свою чергу, було задоволено потребу роботодавця, враховуючи кількість бажаючих працювати в ТОВ “АТБ-Маркет”. Отже, основну мету міні-ярмарку вакансій було виконано у повній мірі.

© 2017 Бериславська районна державна адміністрація.
74300 м.Берислав, Херсонська область , пл. Перемоги, 2
тел: 05546 7-56-48; факс: 7-56-48.
Е-mail rda-ber@khoda.gov.ua.
Creative Commons License
Бериславська районна державна адміністрація by вебсайт is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.